Altın Fiyatları

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Kocaeli-Marmara-Afet-ve-Lojistik-Merkezi-hizmete-girdi-featured
Başiskele

Kocaeli Marmara Afet ve Lojistik Merkezi hizmete girdi

Kocaeli-Esnafi-Elektrik-Kesintilerine-Cozum-Bekliyor-featured
Ekonomi

Kocaeli Esnafı Elektrik Kesintilerine Çözüm Bekliyor

Bedirhan-Garipoglu-vefat-etti-Cenaze-programi-belli-oldu-featured
Kocaeli

Bedirhan Garipoğlu vefat etti: Cenaze programı belli oldu

Golcuk-Esnaf-Odasi-uyelerine-ozel-anaokulu-indirimi-featured
Eğitim

Gölcük Esnaf Odası üyelerine özel anaokulu indirimi

Dr.-Yavuz-Dizdardan-zayiflama-ignesi-uyarisi-featured-1
Kocaeli

Dr. Yavuz Dizdar’dan zayıflama iğnesi uyarısı

Kocaeli-Hayvanlari-Koruma-Kurulu-toplantisi-yapildi-featured
Gündem

Kocaeli Hayvanları Koruma Kurulu toplantısı yapıldı

Kocaeli-41-yoresel-lezzetle-Guinness-rekoruna-ortak-oldu-featured
Darıca

Kocaeli, 41 yöresel lezzetle Guinness rekoruna ortak oldu

Dr.-Yavuz-Dizdardan-zayiflama-ignesi-uyarisi-featured
Kocaeli

Dr. Yavuz Dizdar’dan zayıflama iğnesi uyarısı

Golcuk-Devlet-Hastanesi-degerlendirmeden-100-tam-puan-aldi-featured
Gölcük

Gölcük Devlet Hastanesi değerlendirmeden 100 tam puan aldı

MHP-Kocaeli-12-ilcede-sahaya-indi-Esnafla-bulustu-featured
Gündem

MHP Kocaeli 12 ilçede sahaya indi: Esnafla buluştu

Akşam Kapanışı 11 Ağustos 2026 akşam Haber Bülteni
Giriş Yap

Kocaeli Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.